آیا در مجمع پیش روی نظام مهندسی گزارشی از زمین خریداری شده و مشکلات آن به اعضا داده می شود !؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 07 خرداد 1396 ساعت 21:00

در هفتاد و پنجمین جلسه هیات مدیرذه نظام مهندسی ساختمان مازندران در تاریخ 13 اردیبهشت ماه گذشته آخرین وضعیت زمین خریداری شده برای ستاد به هیات مدیره ارایه شد و مقرر گردید تا ظرف یکماه آینده آخرین پیگیریها نیز به هیات مدیره ارایه گردد .

شاید هیات مدیره در حال آماده سازی گزارش نهایی جهت ارایه در مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران میباشد و شاید هنوز ترجیح می دهند به دلایل خود ساخته همچنان این موضوع برای اعضا در ابهام بماند .

اما نکاتی توسط یکی از افرزلاد مطلع که نخواست نامش فاش گردد در اختیار خبرنگار ما قرار گرفت که حاکی از پرداخت 90 قیمت زمین حدود 50 میلیارد ریال در زمان عقد مبایعه نامه می باشد و در تاریخ مقرر جهت انتقال کامل زمین طرفین معامله ( خریدار- سازمان نظام مهندسی و فروشنده ) در دفتر خانه حاضر نگشتند و در حال حاضر زمین در رهن یکی از بانکهای کشور می باشد .

با این اوصاف باید دید آیا پیگیریهای هیات مدیره از مجاری قانونی به نتیجه خواهد رسید یا سازمان مجبور خواهد شد تا حدودا 20 تا 30 میلیارد ریال دیگر جهت تملک کامل ملک پرداخت نماید .

نظر شما چیست ؟ چرا گزارش کاملی در اختیار اعضا قرار نمی گیرد !؟

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 07 خرداد 1396 ساعت 21:01
 

FORM_HEADER


FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

JSG_SUPPORT