تکلیف نا معلوم زمین چند ده میلیاردی خریداری شده سازمان نظام مهندسی و فعالیت انتخاباتی برخی از اعضای هیات مدیره بجای تلاش جهت تعیین تکلیف زمین یاد شده ! مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه, 22 اردیبهشت 1396 ساعت 11:26

متاسفانه همانگونه که در مطالب قبلی هم بدان اشاره نمودیم تکلیف زمین خریداری شده توسط دوره قبل هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران همچنان نا معلوم بوده و در جلسه هفتاد و پنجم هیات مدیره در تاریخ 13/2/96 نیز در خصوص خرید زمین گزارشی ارایه شده که مجددا تصمیم گرفته شد ظرف یک ماه آینده نتایج پیگیریهای جدید در هیات مدیره اعلام گردد .

معلوم نیست آیا اراده ای برای تملک زمین یاد شده که ده ها میلیارد ریال صرف خریداری آن شده وجود ندارد یا مشکلات قانونی همچنان پا برجاست اما در هرصورت لازم است تا هیات مدیره با عزمی جزم برای حل این مشکل تمام توان خود را بکار ببندد .
اما چیزی که این روزها مشاهده می شود عزم جزم برخی اعضای هیات مدیره در مشارکت در ستادهای انتخاباتی ریاست جمهموری از مسول ستاد و کمیته بودن تا تشکیل گروههای تلگرامی و برگزاری نشستها و همایشها می باشدو جای این سوال همچنان باقی است اگر بجای این تلاشها برای فعالیتهای سیاسی ، به رای اعضای نظام احترام بیشتری گذاشته می شد آیا کار زمین به اینجا می کشید ؟ آیا مشکل زمین تا کنون حل نمی شد ؟!!؟
نظر شما در این مورد چیست !؟
آخرین بروز رسانی در جمعه, 22 اردیبهشت 1396 ساعت 11:29
 

FORM_HEADER


FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

JSG_SUPPORT