تذکرات وزارت راه و شهرسازی به سازمان نظام مهندسی در مورد خرید ملک / تکلیف ملک خریداری شده نظام مهندسی مازندران چه می شود !؟ / چرا به اعضا گزارش داده نمی شود !؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 17 اردیبهشت 1396 ساعت 21:00

موضوع خرید زمین توسط دوره قبل هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران که طبق شنیده ها پرداخت حدودا 50 میلیارد ریالی بابت آن مسایل و مشکلاتی را بوجود آورده ( از جمله درگیریهای حقوقی با یکی از بانکهای کشور و سایر مسایل که هیج گاه بصورت شفاف برای اعضا موشکافی نگردید و بیش از 2 سال می باشد که این موضوع و بررسی آن به اطلاع اعضا نرسیده و بدتر از آن انجام برخی هزینه ها از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران برای آن ملک) یکی از مواردی بود که دکتر شیبانی مدیر کل تشکلهای حرفه ای وزارت راه و شهرسازی در بازدید از نظام مهندسی ساختمان مازندران بدان توجه ویژه داشتند.

با توجه به این مشکل که در کل کشور در میان سازمانهای نظام مهندسی ساختمان نیز بازتاب گسترده ای داشت  وزارت راه و شهرسازی در نامه ای به رییس نظام مهندسی کشور نکات مهمی در رابطه با خرید زمین و ملک توسط سازمانهای نظام مهندسی اشاره نمود که بسیار حایز اهمیت می باشد و قطعا مشکلات بوجود آمده در مازندران یکی از دلایل نگارش این نامه می باشد .

اما نکته مهم ، آماده شدن سازمان نظام مهندسی مازندران جهت خرید ملک در گلوگاه و سوادکوه و خرید ملک کانون مهندسین ساری که مصوب هفتاد و یکمین جلسه هیات مدیره در تاریخ 22/12/95 می باشد بوده که با توجه به نامه ارسالی از وزارتخانه نیاز به مصوب مجمع عمومی دارد .

حال باید دید تکلیف این ملکها چه می شود و سازمان نظام مهندسی چه برخوردی با این موضوع می نماید و آیا بالاخره در مورد زمین خریداری شده اعضا را محرم دانسته و ارایه گزارش می نمایند یا خیر !؟

نظر شما در این مورد چیست !؟

 

FORM_HEADER


FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

JSG_SUPPORT