نظرسنجی

رشته عمران

رشته معماری

رشته شهرسازی

تاسیسات مکانیکی

تاسیات برقی

نقشه برداری

ترافیک

همه همکاران ما در مجموعه راه و شهرسازی مازندران از ابلاغ عدم تعارض منافع وزیر تبعیت خواهند نمود

مهندس مهردادی مدیر امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی در مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگا ما در ساری در مورد ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی مبنی بر لغو کسر 5 درصد از مهندسین ناظر گفت : تا کنون 3 نامه به نظام مهندسی استان مازندران ارسال نمودیم و انجام این بخشنامه قطعی است ولی توجه به اینکه این روش سالهاست در حال انجام بوده است و هنوز هیات رییسه سازمان نیز تکمیل نشده است ، ممکن است اجرای آن مدتی به تاخیر بیفتد .

وی همچنین در مورد عدم تکمیل هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با تایید نامه سازمان بازرسی مبنی بر ابطال مصوبات جلسه 109 گفت : مکاتبات کاملی با دستگاههای نظارتی و وزارت راه و شهرسازی انجام شده و نامه بسیار مهمی توسط مدیر کل با اسناد و مدارک کامل به دکتر مظاهریان ارسال شده است که امیدواریم ظرف چند روز آینده پاسخ این نامه دریافت گردد . وی همچنین افزود : این اداره بعنوان رابط با توجه به بحثهای حقوقی پیچیده در این مورد موارد و مستندات را به سازمان بازرسی و وزارتخانه تحویل نموده است تا هر دو نهاد نظارتی به یک اجماع برسند .

ایشان در مورد آخرین ابلاغیه آخوندی مبنی بر عدم تعارض منافع گفت : قطعا همه همکاران ما در مجموعه راه و شهرسازی مازندران از این دستور تبعیت خواهند نمود ولی بخشنامه و راهکار اجرایی آن هنوز به این معاونت ابلاغ نشده است .

مهندس مهردادی در انتها با توجه به خاص بودن شرایط کنونی نظام مهندسی افزود : از رسانه ها انتظار داریم به آرام شدن جو بوجود آمده در سازمان نظام مهندسی کمک کنند تا همدلی و یکسویی در این سازمان مجددا شکل بگیرد چراکه علاوه بر اعضا که در امور کاری دچار مشکل خواهند شد ، برای مردم و مراجعه کنندگان نیز مشکلاتی بوجود خواهد آمد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 17:00)

 

FORM_HEADER


FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

JSG_SUPPORT
@shomalpress@: Ш§Ш®ШЁШ§Ш± Ш§Щ†ШЄШ®Ш§ШЁШ§ШЄ Щ†ШёШ§Щ… Щ…Щ‡Щ†ШЇШіЫЊ ШіШ§Ш®ШЄЩ…Ш§Щ† Щ…Ш§ШІЩ†ШЇШ±Ш§Щ†