انتخابات بازرسین سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران همچنان در هاله ای از ابهام ! ؛ تکمیلی : ارسال پیامک از سوی نظام مهندسی مبنی بر برگزاری مجمع نوبت اول مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 21:16

به گزارش خبرنگار ما از ساری ، همچنان که در خبر " احتمال بازگشت جا مانده های انتخابات بازرسین سازمان نظام مهندسی به عرصه انتخابات"پیش بینی نمودیم ، هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در جلسه نود چهارم مصوب نمود تا انتخابات به روال سابق با کاندیداهای قبلی برگزار گردد .

اما به گفته منبعی آگاه که نخواست نامش فاش گردد احتمالا این انتخابات در موقع یاد شده در مصوبه هیات مدیره به دلیل برخی  عدم تصمیم گیری نهایی و عدم ابلاغ رای نهایی از سوی دیوان عدالت اداری برگزار نخواهد شد .

هنوز علت پافشاری هیات مدیره بر افراد سابق و ادامه دار شدن موضوع انتخابات با توجه به اتمام دوره جاری بازرسین و ایجاد نقص در یکی از مهمترین ارکان سازمان نظام مهندسی مشخص نیست .

تکمیلی : بر اساس ارسال پیامک از سوی سازمان نظام مهندسی مجمع اول انتخابات بازرسین در تاریخ 27/8/96 از ساعت 15 لغایت 19 در محل جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران برگزار خواهد شد .

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 20:04
 

FORM_HEADER


FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

JSG_SUPPORT

تبلیغات