معیار انتخاب اصلح

در انتخابات نظام مهندسی کاندیداها را بر اساس کدام معیار انتخاب می کنید؟سازمان شفاف ؛ پاسخگو و قانون مدار نتیجه مدیریت 10 روزه دکتر فرصت + اسناد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 22:28

یکی از انتقاداتی که به مهندس قربانی رییس اسبق سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران وارد بود مقاومت در اجرای قوانین بالادستی یا تاخیر در اجرای آنها با نامه نگاری با مسوولان وزارت راه و شهرسازی بود . خوشبختانه در ده روز اخیر که ریاست سازمان بر عهده دکتر فرصت قرار گرفته ، ایشان علاوه بر پاسخگویی به اعضا ، اجرای دقیق قوانین و مقررات را نیز سرلوحه مدیریتی خویش قرار داده اند .

از جمله این موارد می توان یه دستور حذف واریز وجه به حساب کانونهای مهندسی که چندین ماه در مسکوت مانده بود اشاره نمود .همچنین دستور توقف اجرای قانون بازرسی برق که طی نامه ای از سوی ایشان اعلام گشته که در دوره مهندس قربانی با سر و صدای رسانه ای فراوان تفاهم نامه آن اجرایی شده بود از جمله مواردی است که نشان می دهد  روزهای خوبی در انتظار سازمان نظام مهندسی می باشد .

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 22:34
 

Comments  

 
+1 #2 منتقد پنجشنبه, 02 دی 1395
چون نظام مهندسی یکسال بدون قانون و با لابی های فراوان سپری کرده، این قانون مداری ها باورش سخته

اما بازم متشکر از دکتر فرصت ،قدم اول در قانون مداری را محکم برداشتند.
Quote
 
 
-2 #1 محمد پنجشنبه, 02 دی 1395
برادري كه پيوسته دوره قبل را با قصد و غرض ميكوبي؛
انجام اون قوانين بالادستي كه در برابر اون مقاومت ايجاد شده و اتفاقا قوانين اشتباهي بودند كه تبديل به عرف شده بودند از دوره رياست فردي بوده كه هم اكنون حكم شوراي انتظامي گرفته!!!!
شما كه همه چي رو تو بوق و كرنا ميكنين،يه كوچولو از تخلفات هيات مديره قبلي بگيد كه حكم درجه ٥ شوراي انتظامي گرفتن!!
Quote
 

FORM_HEADER


FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

JSG_SUPPORT

تبلیغات